Moje projekty


i te mniej i te bardziej poważne

Chronologicznie Od najnowszego

Rok 2017 Tu się wszystko zaczęło

Aplikacja do zarządzania "todo" listami

Java, Servlet, JSP, JSTL, Spring, Hibernate, Maven, JUnit, Mockito, Tomcat

Aplikacja która rozwijałem w celu nauki Javy i jej technologii. Obecnie oferuję system logowania/rejestracji oraz podstawowe funkcjonalności CRUD na "todo" listach. Całość jest zabezpieczona przy użyciu Spring Security.

Zobacz Github

Remake retro gry Tank1990/Battle City

Phaser, Javascript(ES6)

Gra tworzona jako odskocznia od typowych projektów. Remake znanej gry, pewnie każdy grał w dzieciństwie ;) Nie jest dokończony, zatrzymałem się na podstawowych elementach mechaniki gry (bez leveli, różnych czołgów i zbierania ulepszeń). Było to ciekawe doświadczenie, pewnie do tego kiedyś wrócę.

Zagraj Github

Jaki-jezyk-programowania.pl

HTML, CSS, Javascript (ES6), Boostrap, JQuery, Webpack, Npm

Strona internetowa skierowana dla początkujących programistów, która ma na celu pomoc w wyborze technologii do danego zastosowania. Poza tym, można tam znaleźć opisy technologii, statystyki ipolecane książki programistyczne.

Zobacz Github

devcave.pl

Jekyll, HTML, CSS, Javascript, Boostrap, JQuery, Npm

Czyli ten blog, który powstał dzięki inicjatywie DajSiePoznac2017. Blog działa na Jekyllu. Używam modyfikacj jednego z motywów, którego mało co już tam zostało ;) W 80% własne rozwiązania.

Zobacz Github

Początki Na tych projektach stawiałem pierwsze kroki

Animacja ASCII

HTML, CSS, Javascript

Animacja dzięki której wygrałem konkurs świąteczny (100zł na książkę :D) zorganizowany przez Forum Pasja Informatyki. Zajęła 1 miejsce z 72 głosami (drugie miało 35). Celem konkursu było wykonanie animacji znaków ASCII o tematyce świątecznej w dowolnej technologii.

Zobacz Github

Zwierciadła i soczewki

HTML, CSS, Javascript

Aplikacja symulującą rysowanie odbić w zwierciadłach i soczewkach. Projekt szkolny na fizykę wykonany z kolegą. Wymagało trochę myślenia ;) Bardzo podobał mi się proces tworzenia tej aplikacji. Było to ciekawe doświadczenie na początku przygody z programowaniem.

Zobacz Github

Game of Life Johna Conwaya

HTML, CSS, Javascript

Mój drugi projekt. Robiłem go razem z kolegą. Jest to implementacja "Gry w życie" Johna Conwaya w JavaScriptcie. Ciężko nazwać to grą ale było to ciekawe doświadczenie jak dla początkujących programistów ;).

Zagraj Github

Gra kółko i krzyżyk

HTML, CSS, Javascript

Jest to mój pierwszy projekt poza mało poważnymi stronkami wykonanymi na potrzeby szkolne. Zaczynałem wtedy zabawę z Javascript.

Zagraj Github