Konferencja SegFault Kraków 2019

25-26 listopada - języki programowania, systemy rozproszone, narzędzia i umiejętności miękkie + kod rabatowy i darmowa wejściówka


Grafika SegFault Warszawa 2019

Tak jak wspominałem wcześniej, szykuje się dwudniowa, krakowska edycja konferencji SegFault. Odbędzie się 25 i 26 listopada. Na nią też się wybieram i również Was zapraszam :slightly_smiling_face:. Jak zawsze - mam dla Was kod rabatowy oraz 1 darmową wejściówkę. Info o nich znajdziesz na końcu tego posta.

Tymczasem sprawdźcie czym jest SegFault Unconference.

Opis konferencji:

Konferencyjna marka SegFault znów zaskakuje! 25 i 26 listopada, w Krakowie, poznacie jej najnowszą odsłonę - SegFault Unconference.

W kalendarzu konferencji IT SegFault Unconference zajęło miejsce CoreDump. Nowa formuła to przede wszystkim inspiracje, których szukacie.

Pierwszy dzień wydarzenia to formuła Unconference, czyli wymiana doświadczeń oraz najlepsi prelegenci - cali dla Was. To Wy wybieracie tematy!

Drugi dzień to prelekcje, które będą odpowiedziami na nurtujące Was pytania. Przed Wami mnóstwo inspiracji i podpowiedzi nietypowych rozwiązań, na które czekacie.

SegFault Unconference to także Aftreparty, czyli okazja do osobistego spotkania z prelegentami i innymi uczestnikami eventu.

Tematyka SegFault Unconference sięga nie tylko do języków programowania, systemów rozproszonych, ale także do narzędzi (automatyzacji, kontenerów), jak i umiejętności miękkich.

Rzućcie okiem na agendę :slightly_smiling_face:

SegFault Unconference - tego Wam brakowało na rynku konferencji IT!

Kod rabatowy + wejściówka

Darmowa wejściówka jest tylko dla jednej osoby - kto chętny to zapraszam do kontaktu.

Jeśli masz konto na LinkedIn, to mnie po prostu dodaj i pogadamy bezpośrednio tam.

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć czegoś o mnie to zajrzyj na stronę o mnie i na mój LinkedIn.

Status wejściówki: ODEBRANA

Jeśli nie udało Ci się zgarnąć darmowej wejściówki to możesz skorzystać z kodu rabatowego 10% :slightly_smiling_face:

KRK_DEVCAVE_10


Jeśli uważasz, że to co robię jest przydatne, polub stronę bloga na Facebooku. Wrzucam tam m.in. informacje o nowych wpisach, o promocjach dla programistów i inne.